آغاز کلاس مربیگری سطح یک پینگ پنگ در ایران

TTYU

آغاز کلاس مربیگری سطح یک پینگ پنگ پنگ با حضور مدرس سوئیسی فدراسیون جهانی(ITTF) در ایران از امروز.

به گزارش پایگاه تخصصی پنگ پنگ کشور از محل برگزاری کلاس مربیگری سطح یک در آکادمی بین المللی تنیس روی میز در تهران این کلاس با حضور ۳۰ نفر از مربیان کشورمان از تاریخ ۲ لغایت ۶ مردادماه برگزار می شود.

آقای سیلور اشمیت مدرسی سوئیسی فدراسیون جهانی تنیس روی میز(ITTF) مدرس این کلاس بین المللی بوده که سیما لیموچی مدیریت ومترجمی آن را برعهده دارد.

ترکیب جالب شرکت کنندگان در این کلاس به گونه ای است که از سرمربی تیم ملی بزرگسالان وامید وهمچنین کاپیتان تیم ملی بزرگسالان تا مربیان محترم قبلی تیمهای ملی ودبیر سابق فدراسیون وبرخی رئیسان هیئت ها و…در آن حضور دارند.

با ایتکار جالب روابط عمومی فدراسیون تنیس روی میز وبا هماهنگی های بعمل آمده نمایندگانی از صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران مسئولیت ضبط وثبت این کلاس را بصورت حرفه ای در برنامه قرار داده وقرار است در پایان این کلاس به هرکدام از مربیان شرکت کننده یک سی دی که بصورت حرفه ای ویرایش شده است تعلق پذیرد.

این کلاس در دووقت صبح و عصر وروزی ۶ ساعت برنامه ریزی شده است .

برنامه ریزی و مدیریت قابل قبول این کلاس باعث رضایت جمعی حاضرین قرار گرفته است و با شور وشوق خاصی ادامه دارد.

کمیته آموزش با برنامه ریزی جامع خود بهترین شرایط را برای حاضرین در نظر گرفته است.

احمد سعادتمند سرپرست فدراسیون با جدیت وحساسیت خاصی برگزاری این کلاس مهم را بصورت لحظه به لحظه مدیریت و رصد مینماید.

اشمیت مدرسی فدراسیون جهانی در آغاز کلاس با اظهار رضایت از حضور در ایران اسلامی از رسیدگی ومهمان نوازی مسئولان فدراسیون و نمایندگان کشورمان تشکر وقدردانی نمود.

محمود همت مرد زحمت کش تنیس روی میز ایران سرپرستی این کلاس مربیگری را برعهده دارد.

گفتنی است سیما لیموچی بانوی بین المللی کشورمان در ماه گذشته بعنوان مدرس فدراسیون جهانی این کلاس را برای بانوان گرانقدر کشورمان با موفقیت برگزار کرده بود.

خبرهای تکمیلی بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.

ضمناً آقای علیرضا عشقی از خراسان جنوبی در این کلاس ثبت نام نمودند اما به دلیل پاره ای از مشکلات نتوانستند حضور یابند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>