پیشکسوت تنیس روی میز : در ۶ سال گذشته یک تماس هم از فدراسیون با هیأت‌ها گرفته نشده است

big-thumb-6638110426

پیشکسوت تنیس روی میز ایران گفت: در ۶ سال گذشته هیأت‌ها مشکلات زیادی داشتند حتی یک تماس از فدراسیون با آنها گرفته نشده است.

به گزارش اولین پایگاه رسمی خبری تنیس روی میز ایران ، جمیل لطف‌الله نسبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد برگزاری انتخابات فدراسیون تنیس روی میز اظهار داشت: تعداد نامزدها برای انتخابات زیاد است اما خوشبختانه اکثر آنها پینگ‌پنگی هستند. البته یکسری افراد هستند که به نفع نامزدهای دیگر کنار خواهند رفت.

وی در خصوص این سؤال که رئیس آینده باید چه خصوصیاتی داشته باشد، گفت: متاسفانه بی‌اخلاقی در تنیس روی میز زیاد بوده و این بی‌اخلاقی‌ها در فدراسیون گذشته به وجود آمده است. رئیس آینده باید وفاق و همدلی بین خانواده تنیس روی میز ایجاد کند. البته این کار ساده‌ای نیست و یکی دو سال زمان نیاز دارد. بزرگترین مشکل حال حاضر همین بی‌اخلاقی‌ها محسوب می‌شود.

پیشکسوت تنیس روی میز ایران با اشاره به اینکه زیرساخت‌های فنی را در چند سال گذشته از دست داده‌ایم، گفت: آکادمی قیطریه یکی از مراکز خوب برای برگزاری اردوهای شبانه‌روزی محسوب می‌شود اما متاسفانه از بین رفت. در حال حاضر شرایط مهیا نیست. رئیس آینده باید برای بخش پایه برنامه ویژه‌ای داشته باشد. روی باشگاه‌ها کار شود و تعداد تیم‌ها برای لیگ زیاد شود.

لطف‌الله نسبی با تاکید بر اینکه توجه به هیأت‌های استانی که بازوی فدراسیون هستند، عنوان کرد: در چند سال گذشته توجهی به این موضوع نشده است. به عنوان مثال استان کردستان که خود ما در آن حضور داریم و یکی از هیأت‌های فعال است در ۶ سال گذشته حتی یک تماس هم از سوی فدراسیون نداشته است حتی تماس نگرفتند که مشکلات ما را بشنوند، حل کردن آن پیش‌کش.
وی در مورد مسائل مالی فدراسیون عنوان کرد:‌با توجه به شرایط اقتصادی کشور دست و بال دولت برای کمک به ورزش تنگ است و رئیس آینده باید به دنبال اسپانسر در این رشته‌ باشد.

به گزارش فارس مجمع انتخاباتی تنیس روی میز با حضور ۱۷ نامزد روز شنبه ۱۶ آذر در آکادمی ملی المپیک برگزار می‌شود.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>