لغو برگزاری دوره بین المللی علوم ورزشی

POsport

برگزاری دوره بین المللی علوم ورزشی به زمان نامعلوم دیگری موکول شد.

به گزارش پایگاه تخصصی پینگ پنگ کشور،فدراسیون تنیس روی میز که میزبانی برگزاری یک دوره مهم بین المللی علوم ورزشی را با حضور اساتید بین المللی فدراسیون جهانی تنیس روی میز (ITTF)طرح ریزی وپیگیری کرده بودکه طبق گفته مسئولان فدراسیون وباتوجه به در پیش بودن امتحانات دانشجویی وهمچنین آلودگی شدید هوای تهران که البته باید کافی نبودن ثبت نام کنندگان و به حدنصاب نرسیدن این کلاس بین المللی(طبق پیش بینی قبلی این پایگاه تخصصی) را به آن اضافه نماییم که در نهایت به زمان دیگری موکول گردید.

با توجه به وضعیت فدراسیون تنیس روی میز پیش بینی می شود که این کلاس با زمان مستقر شدن رئیس منتخب جدید فدراسیون مواجه گردد.

برای برگزاری این کلاس صرف وقت وهزینه های مختلفی انجام پذیرفت وحتی پوستر این کلاس بین المللی رونمایی گردید وکارگروهی از قبیل احمد سعادتمند، بهروز جلالی ، علی رحمانیون ، سیما لیموچی ، سید ابراهیم واقفی ، علی شاکری ، خانم اسکویی و تبریزی وبرادری و…در این زمینه فعالیت داشتند.

این دوره بین المللی علوم ورزشی قرار بود در تاریخ ۴ دی ماه ۹۴ با حضور اساتید خارجی در دانشگاه الزهرا برگزار گردد که با توجه عوامل مختلقی که در بالا ذکر گردید به زمان دیگری موکول گردید.

پوستر(1)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>