محمود نظری به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد

در نخستین انتصاب رئیس جدید فدراسیون تنیس روی میز
محمود نظری به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد

طی حکمی از سوی مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ، سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب شد .

15278نظری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون تنیس روی میز ج . ا. ایران ، عصر امروز مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز طی حکمی محمود نظری را به عنوان سرپرست امور دبیری فدراسیون منصوب کرد . در بحشی از این حکم آمده است : با استعانت از درگاه خداوند متعال و با عنایت به تعهد ، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اموردبیری فدراسیون تنیس روی میز جمهوری اسلامی منصوب می گردید .

امید است با تلاش و جدیتی که در جنابعالی سراغ دارم ، اهتمام خود را در راستای سیاست های کلی وزارت ورزش و جوانان و فدراسیون تنیس روی میز معمول نمائید .

توفیق جنابعالی را در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و اعتلای ورزش کشور از خداوند متعال خواهانم .

مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون

سرپرست امور دبیری فدراسیون در یک نگاه

محمود نظری متولد سال ۱۳۴۹ در بندر انزلی است و رشته تحصیلی او کارشناس مدیریت است و آخرین سمت اجرایی او مدیر ورزش منطقه ویژه اقتصادی بندر رجایی بوده است . در سوابق اداری او دبیری کمیته ورزش اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان و کارشناس منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی نیز به چشم می خورد .

از سوابق اجرایی او در تنیس روی میز هم می توان به عنوان دبیر کمیته فنی فدراسیون تنیس روی میز در سال های ۸۵ ، ۸۸ ، ۸۹ ، سرپرستی تیم های ملی آقایان و بانوان در مسابقات جهانی مسکو ۲۰۱۰ ، و پروتورهای بین المللی قطر و کویت ، بوداپست مجارستان و اتریش و همچنین سرپرستی نفرات اعزامی به کمپ اشلایگر در اتریش در سال ۸۹ اشاره کرد .

حکم

وی در ضمن عضو کمیته مربیان فدراسیون ، عضو کمیته باشگاههای فدراسیون و ریاست هیات تنیس روی میز استان هرمزگان را هم در کارنامه خود دارد .

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>