۱۶ مسابقه قهرمانی بصورت استانی و شهرستانی در رده های مختلف سنی و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.

رییس هیئت پینگ پنگ خراسان جنوبی
برنامه های گرامیداشت دهه فجر تنیس روی میز استان را اعلام کرد

۱۶ مسابقه قهرمانی بصورت استانی و شهرستانی در رده های مختلف سنی و در دو بخش بانوان و آقایان برگزار می شود.

1235

علیرضا حمیدی،رییس هیئت پینگ پنگ خراسان جنوبی ،برنامه های گرامیداشت دهه فجر این هیئت را که در دو بخش استان و شهرستان بیرجند برگزار می شود،اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان،وی با بیان اینکه در بخش استانی ۱۱ مسابقه را بصورت آزاد،دسته یک،۲،۳ و ۴ ،دسته برتر،خردسالان،نونهالان،نوجوانان،جوانان و امید را در بخش آقایان پیش بینی کرده ایم،اظهار داشت:این مسابقات در نوبت صبح و از روز جمعه ۲۵ دی در سالن ورزشی شهید سرحدی،مجموعه ورزشی خاتم الانبیای بیرجند آغاز می شود و تا ۲۱ بهمن ادامه خواهد داشت.

حمیدی به مسابقات قهرمانی پینگ پنگ شهرستان بیرجند نیز که در بخش بانوان برگزار می شود،اشاره کرد و بیان داشت:این مسابقات در ۵ رده ی خردسالان،نونهالان،نوجوانان،جوانان و آزاد و در نوبت صبح از یکم بهمن شروع می شود و تا پایان این ماه ادامه خواهد یافت.

مسابقات هر رده، بصورت روزانه و بر اساس تقویم و جدول زمان بندی برگزار می شود و به نفرات برتر حکم و جوایزی اهدا خواهد شد.

وی افزود:علاقه مندان برای شرکت در این مسابقات و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای هیئت به نشانیttschool.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۱۵۱۶۱۱۰۵۷ علیرضا حمیدی تماس بگیرند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>