پویا احراری قهرمان مسابقات پینگ پنگ المپیاد استعدادهای برتر استان خراسان جنوبی به مناسبت هفته تربیت بدنی(شهرستان خوسف)

روابط عمومی هیات پینگ پنگ استان اعلام کرد:
مسابقات قهرمانی پینگ پنگ المپیاد استعدادهای برتر استان خراسان جنوبی به مناسبت هفته تربیت بدنی به میزبانی شهرستان خوسف با حضور ۸ شهرستان بیرجند،طبس،فردوس،قاین،نهبندان،سرایان،زیرکوه و خوسف با حضور ۳۱ بازیکن در سالن شهید نجفی شهرستان خوسف بصورت دو حذفی برگزار و آقایان پویا احراری و حسین یعقوب نژاد از بیرجند اول و دوم،مصطفی طاهری از بیرجند و محمد صادق مطیع از فردوس مشترکاً سوم شدند.
مسئولین برگزاری و داوران مسابقات علیرضا عشقی،حسین مویدی مقدم،سید حسین حسینی،حمید روبیاتی،حسین رفیعی،علی ایوبی،سید مهدی موسوی زاهد،سید علی حسینی.
با تشکر از خانم فاطمه چهکندی نژاد ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف و همکاران محترمشان آقایان فریدونی،خرمی و صحراگرد.
و خانم سمیه خراشادی زاده ریاست محترم هیات پینگ پنگ شهرستان خوسف،حسین عبدالهی دبیر محترم هیات پینگ پنگ خوسف،
و با تشکر از آقای مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان و همکاران محترمشان و رؤسای ادارات و هیات های پینگ پنگ شهرستان ها آقایان شهرام بازیار و محمد شیردل(بیرجند)، حسین قدیمی و سعید برقی(طبس)، افشین احسانی مقدم و محمد حسین با کمال(فردوس)، دکتر محسن قطبی و سید رضا سجادی(قاین)، احمد حق پناه و عقیل شاهبیکی(نهبندان)،فاطمه چهکندی نژاد و سمیه خراشادی زاده(خوسف)،راضیه رمضانی و علی مرادی(سرایان)،محمد کاظم ادیبیان و عباس زاهدیان(زیرکوه) و تشکر ویژه از مربیان اعزامی به خوسف: آقایان مصطفی ابراهیم آبادی(بیرجند)، مربی طبس ، سید حسن قویم ساداتی دبیر و مربی فردوس،سهیل صفی زاده دبیر و مربی قاین، حسین عبدالهی دبیر و مربی خوسف،عقیل شاهبیکی رئیس و مربی نهبندان،محمد فلاحی دبیر و مربی زیرکوه. سهراب علمی مربی سرایان و تشکر از کلیه بازیکنان.
در پایان مسابقات با حضور آقایان مهندس آرین ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه استان و عضو هیات رئیسه هیات پینگ پنگ استان،علیرضا حمیدی رئیس هیات پینگ پنگ استان و خانم چهکندی نژاد ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان خوسف،حکم و مدال به بازیکنان برتر اهدا شد.
نفرات برتر این مسابقات به مسابقات قهرمانی المپیاد استعدادهای برتر کشور که از تاریخ ۱ لغایت ۹۷/۹/۴ به میزبانی استان اصفهان برگزار خواهد شد،اعزام می شوند.

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۳ (2)

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۳
photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۴ (2)

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۴ (3)

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۶-۱۸

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۸-۱۰ (2)

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۳_۱۳-۲۷-۵۹

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۸-۱۰ (2)

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۳_۱۳-۲۷-۵۹

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۵

photo_۲۰۱۸-۱۱-۰۲_۰۹-۱۵-۳۴ (4)

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>