با حضور دکتر داورزنی معاونت وزیر ورزش و جوانان مجمع فدراسیون تنیس روی میز برگزار شد(خراسان رضوی)

‍ به ریاست محمدرضا داورزنی برگزار شد،

مجمع عمومی سالیانه با حضور رؤسای هیأت سراسر کشور/ کسب نمره قبولی فدراسیون از طرف رئیس و اعضاء مجمع

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون تنیس روی میز ظهر امروز به ریاست دکتر محمدرضا داورزنی معاونت توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان بهمراه مهندس شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
در آغاز این جلسه مهرداد علی قارداشی ریاست فدراسیون گزارش عملکرد سال ۹۷ فدراسیون را به رئیس و اعضای مجمع ارائه نمود و بعد از آن حسابرس مستقل، خزانه دار و بازرس فدراسیون به ترتیب گزارش های خود را به مجمع ارائه دادند.
پس از ارائه گزارش و بررسی و پرسش و پاسخ در مورد جزئیات، گزارش ها در مجمع به رأی گذاشته و از طرف اعضا مورد تأیید قرار گرفت.
در ادامه با دعوت محمود نظری دبیر مجمع برخی از رؤسای هیأت های استانی از جمله حاج داود محمدی ریاست هیأت تنیس روی میز استان قزوین و آقای مستحقی راد ریاست هیأت تنیس روی میز استان خراسان رضوی به نمایندگی از دیگر افراد به ایراد سخنرانی پرداختند.

در پایان نیز دکتر داورزنی ریاست مجمع با ابراز رضایت از عملکرد فدراسیون در سال اخیر بیان نمود که امیدوار است با همدلی بوجود آمده بین وزارت ورزش کمیته المپیک و فدراسیون شاهد پیشرفت های چشم گیر دیگری در آینده تنیس روی میز کشور باشیم.
این مجمع با حضور رؤسای هیأت سراسر کشور تشکیل و به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد.

روابط عمومی هیأت تنیس روی میز استان خراسان رضوی
@khorasanrazavi_tt

IMG_20190226_171646_430

IMG_20190301_221349_975

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>