نشست هم اندیشی هیات های ورزشی خراسان جنوبی

مهران سرپرست: مدیریت صحیح و عادلانه را سرلوحه کار خود قرار دهید

نشست هم اندیشی روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان، با حضور مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، نشست هم اندیشی روسا و نواب رئیس هیات های ورزشی استان، با حضور مدیر کل، معاون توسعه امور ورزش، مسئول امور بانوان و سرپرست حراست ورزش و جوانان خراسان جنوبی برگزار شد.
در این نشست، مدیر کل ورزش و جوانان استان گفت: با توجه به نگاه ویژه دولت به ورزش، امسال دولت اعتبارات خوبی را به حوزه ورزش اختصاص داده و اداره کل ورزش و جوانان استان هم بالطبع اعتبارات مناسبی به شهرستان ها اختصاص داده و ازین پس مقرر شده هیچ مکان ورزشی در مرکز استان، مگر در شرایط خاص به هیأت های ورزشی استانی واگذار نخواهد شد.
سرپرست خاطر نشان کرد: مدیریت صحیح را سرلوحه کار خود قرار دهید، متاسفانه هیأت های ورزشی استان اعتبارات را عادلانه به شهرستان ها اختصاص نداده اند و در مرکز استان نیز با شرکت در مزایده سالن ها و اماکن ورزشی مشغول کلاس داری هستند که این موضوع آنها را از رسالت های خود دور کرده است.
وی ضمن گلایه مندی از نحوه تخصیص و حیف و میل شدن اعتبارات در سال های گذشته، گفت : امسال با وجود اینکه یک سوم اعتبارات نسبت به سال گذشته به ما اختصاص داده شده است، ولی گزارش عملکردهای خوبی درهیاتهای شهرستانی و عملکرد ادارات شهرستانی شاهد بوده ایم و انتظار می رود با وجود تمهیداتی که اندیشیده شده، تلاش کنیم هنوز هم جلوی اتلاف اعتبارات گرفته شود و به جای آن به عملکرد مفید و کاملاً کارشناسی شده مجموعه ورزش و جوانان افزوده شود.
وی افزود: ازین پس اماکن ورزشی مرکز استان به هیأت های ورزشی شهرستان تحویل خواهد شد تا شرایطی عادلانه و مساوی در تقسیم امکانات به وجود بیاید.
سرپرست ادامه داد: هیاتهای ورزشی استان باید به برگزاری اردو‌های تدارکاتی، میزبانی‌ها و دوره‌های مختلف، توجه و برای حضور ورزشکاران در تورنمنت‌های مهم بین المللی برنامه داشته باشند و در این بین باید در اعتبارات و بودجه‌های ورزشی سهم بانوان نیز به طور خاص دیده شود.
وی بیان داشت: المپیاد استعدادهای برتر ورزشی استان و کشور با هدف تأمین ورزشکار مدال آور برای شرکت در المپیک های جوانان و میادین آسیایی در ۴۱ رشته ورزشی پسران و ۲۹ رشته ورزشی دختران ۱۲ تا ۱۵ سال، برگزار شد که متاسفانه بعضی از هیاتها آن طور که باید، در این زمینه وارد نشدند و این فرصت را که قاعدتاً، مسیری جهت شناساندن استعدادهای ورزشی استان به کشور بود را از دست دادند.
میزبانی خراسان جنوبی، در والیبال دختران کشور و کشتی پسران با رضایت کامل از سوی وزارت و فدراسیون های مربوطه همراه بود و انتظار می رود در سال های آتی نیز ، دیگر هیاتها با برنامه ریزی دقیق و شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های موجود استان، میزبانی مسابقات کشوری و حتی بین المللی را بپذیرند.
در این جلسه همچنین محمدرضا مهرانپور معاون توسعه امور ورزش و سیده اعظم اسلامی مسئول ورزش بانوان اداره کل نیز گزارشی اجمالی از حضور هیاتهای ورزشی استانی و شهرستانی در المپیاد استعدادهای برتر کشور را بیان کردند و برخی مسئولین هیاتهای ورزشی و نواب رووسا نیز به بیان مطالبی پرداختند.

446729289_500741

IMG_20190301_214649_545

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>