خراسان جنوبی، قهرمان رقابت های مینی گلف قهرمانی شرق کشور

رقابت های مینی گلف شرق کشور ، در دو گروه آقایان و بانوان به میزبانی خراسان جنوبی، در سالن اختصاصی مینی گلف بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، رقابت های مینی گلف شرق کشور با قهرمانی تیم بانوان و آقایان بیرجند به کار خود پایان داد.
در این رقابتها که طی دو روز به میزبانی خراسان جنوبی برگزار شد شرکت کنندگانی از استان های خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان ، کرمان و خراسان جنوبی حضور داشتند.
این مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در۱۴ زمین در قالب ۲۸ راند با یکدیگر به رقابت پرداختند که در پایان رقابت ها در بخش تیمی آقایان: خراسان جنوبی اول، کرمان دوم و سیستان و بلوچستان سوم و در بخش بانوان تیم خراسان جنوبی مقام اول، سیستان و بلوچستان مقام دوم و کرمان مقام سوم را از آن خود کردند، همچنین در بخش انفرادی آقایان ایمان مشمولی از بیرجند مقام اول، حمید رضا نوری از کرمان مقام دوم و متین ابوالحسنی از بیرجند مقام سوم و در بخش بانوان نیز فاطمه کارگر از بیرجند مقام اول، دنیا عباس نژاد از زاهدان مقام دوم و سمیه نژاد میرشکار و میترا مرکی مشترکا مقام سوم را کسب نمودند.

skhorasann.msy.gov.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>