تاریخ خبر: ۱۳۹۷/۰۸/۲۴زمان خبر: ۰۸:۱۰تعداد بازدید: ۵۷ جلسه هماهنگی مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی استان خراسان جنوبی برگزار شد

جلسه هماهنگی مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی استان با حضور نمایند گان ورزش دستگاه های اجرایی در محل سالن کنفرانس دانشگاه دولتی بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی، جلسه هماهنگی مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی استان با حضور حداکثر نمایند گان ورزش ادارت برگزار در محل سالن کنفرانس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با حضور دکتر وجدان برگزار شد.
مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن نقدیر از میزبانی شایسته جلسه مذکور و تشکر از حمایت های ریاست دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از ورزش استان گفت: امروز توجه به پدیده اجتماعی ورزش به عنوان یک مقوله با تاثیر گذاری و تاثیر پذیری بالا در جامعه بویژه در بخش همگانی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی با بیان این نکته که هم اکنون بار اصلی توسعه و گسترش ورزش به ویژه در بخش همگانی بر دوش دولت است گفت: مصداق این مورد هم در ورزش کارکنان دستگاه ههای اجرایی و خانواده آنان کاملا مشهود است.
سرپرست بار دیگر ازسهم پایین استان از ورزش کشور و عدم مشارکت در لیگ های کشوری و نیز عدم استقبال بخش خصوصی در استان خراسان جنوبی در حوزه ورزش و تیم داری در لیگ های کشوری گلایه کرد و گفت: امید واریم شاهد بهبود این روند با ورود بخش خصوصی و بالاخص شهرداری ها به این حوزه باشیم.
مدیر کل ورزش و جوانان در این جلسه گفت: از مهمترین برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان در زمینه توسعه ورزش همگانی در سطح استان برجسته سازی ورزش و فعالیت های تربیت بدنی در نهاد دولت و توسعه ورزش در بین کارکنان دستگاه ههای اجرایی و خانواده آنان است، زیرا تسری این امر مطمئنا در تسری ورزش در بین سایر اقشار جامعه تاثیر بسزایی خواهد داشت.
دکتر وجدان نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های حوزه تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، از ابتدای سال تاکنون گفت: مدیریت دانشگاه همواره بر ایجاد و تقویت روحیه نشاط و شادابی در بین کارکنان، خانواده کارکنان و دانشجویان تاکید فراراوان داشته و سعی کرده با توجه به شرایط دانشگاه از نظر زیر ساخت های ورزشی و اعتبارات در حد مقدورات امکانات مکفی در نظر بگیرد، تا بتواند بخشی از نیازهای ورزشی جامعه تحت پوشش خود را مرتفع سازد.
در پایان این جلسه نیز احکام اعضا و دبیر ستاد استانی مسابقات، توسط مدیر کل ورزش و جوانان و دکتر وجدان به آنها تقدیم شد.

skhorasan.msy.gov.ir

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>